Vremenici

« Rujan 2017 »

Osječki studenti Učiteljskog fakulteta posjetili PŠ Ivanovo
Autor: Mirna Scheibl, 8. 5. 2017.

U četvrtak, 4.svibnja 2017., našu su školu posjetili studenti 2. godine Učiteljskog studija i njihova asistentica  doc. dr. sc. Rahaela Varga.

Studenti su došli na preporuku više savjetnice Mirele Skelac kako bi prisustvovali radu u kombiniranom odijeljenju tijekom integrirane nastave.

Za sve nazočne je bila pripremljena zakuska i kava, a na samom početku ih je pozdravila i ravnateljica Blaženka Škrlec.

Aktivnosti učenika su bile na temu „Očuvanje okoliša“ iz predmeta prirode i društva te hrvatskog jezika. Tema se prožimala kroz sadržaje različitih predmeta još od mjeseca travnja, a toga dana smo sve saželi i evaluirali.

Učenici su radili u skupinama različite aktivnosti individualno, u paru i u skupini. Bili su aktivni i učinkoviti.

Nakon završenog rada s učenicima, savjetnica se obratila studentima,održala kratko predavanje o radu u kombiniranim odjelima, a zatim su uslijedila pitanja studenata upućena učiteljici mentorici Tajani Hrupački.

Atmosfera rada je bila ugodna i poticajna.

Bilo je to jedno pozitivno iskustvo!

učiteljice RN