Vremenici

Vremenici 2. polugodiste 16-17.pdf

« Srpanj 2017 »

Veseli rastanak - PŠ Ivanovo i Kapelna
Autor: Mirna Scheibl, 9. 6. 2017.

U srijedu, 7. lipnja 2017. realizirana je izvanučionička nastava ''Veseli rastanak“ učenika i učitelja Područnih škola Ivanovo i Kapelna i  učiteljice engleskog jezika Andrijane Bereš. Realizaciji izvanučioničke nastave priključili su se djelatnici PP Donji Miholjac i 10- ak roditelja naših učenika.

Oko 8:15 sati učenici, roditelji i učitelji su ispred svojih škola krenuli biciklima u koloni uz osiguranu policijsku pratnju te se uputili prema Blanju.

Nakon kratkog predaha, djelatnik PP Donji Miholjac, g.Vrbešić, održao je kratko i poučno predavanje o sigurnosti djece u prometu te podijelio simbolične poklone učenicima.

Uslijedila je i prezentacija Događajnice PŠ Ivanovo i Kapelna za školsku godinu 2016./2017.

Nakon prezentacije uslijedila je jauzna, a potom natjecateljski sportski dio u kojem su sudjelovali učenici i njihovi roditelji. Natjecateljski dio završio je poligonom biciklom. Pobjednici u ekipnim igrama te najspretniji vozači bicikla nagrađeni su.

Na samom kraju svi smo se zasladili ukusnim sladoledom.

Oko  12 sati uz pratnju policije učenici, roditelji i učitelji  su krenuli prema svojim školama te sretno i uz pokoju kap kiše stigli na odredišta.

Zahvaljujemo domaćinima izletišta Etno Blanje na gostoprimstvu i radujemo se druženju i sljedeće godine!

pobjednici u poligonu

pobjednička ekipa - PUME