Tko su školski svaštaznalci?

Autor: Sandra Vrbešić, 24. 3. 2021.

Povodom Dana darovitih učenika koji se obilježava svake godine 21. ožujka u našoj školi je održan već tradicionalni kviz pod nazivom Tko su školski svaštaznalci? Ove godine zbog pridržavanja epidemioloških mjera  kviz je bio organiziran za učenike 1. razreda matične škole.

Učenici su rješavali kviz koristeći web alat Kahoot!  kojeg su uspješno savladali i dobro se zabavili odgovarajući na postavljena pitanja.

Ogovorili su na 35 pitanja iz hrvatskog jezika, matematike, prirode i društva te opće kulture.

Nakon napete završnice pobijedila je  učenica Ruža Jusup  koje je dobila simboličnu nagradu, a svi ostali učenici dobili su priznanje za sudjelovanje, slatkiš i smajlić naljepnicu.

Kviz je održan i u 6. a na radionici  u sklopu eTwinning projketa Me, Myself & I. Učenici su koristili web alat Quizizz i odgovarajući na 100-tinjak različitih pitanja dobili smo pobjednicu.  Svaštaznalka u 6.a  je Lana Matoković.

Još jednom čestitamo ovogodišnjim svaštaznalkama  Ruži i Lani i nadamo se da će učenici i dalje uživati u kvizovima znanja kao što je to bilo danas.

Veselimo  se novom kvizu i odmjeravanju znanja iduće godine!

TRAVANJ.doc

PRIJEPODNE