Druženje roditelja, učenika i učitelja RN Viljevo na kraju nastavne godine

Autor: Marijana Lazar, 15. 6. 2022.

U srijedu, 15. lipnja 2022., nakon duge dvije godine čekanja, realizirano je druženje roditelja, učenika i učitelja razredne nastave matične škole.

Konačno smo se opet okupili na nogometnom igralištu NK Viljevo i proveli lijepo poslijepodne uz štafetne igre i miris roštilja.

Okupili smo se na igralištu u 15.30h. Roditelji su zauzeli pozicije u hladu, a učenici su s učiteljima postavili poligon za natjecanje.

Natjecanje je provedeno u tri starosne skupine.

Prvo su se natjecali školarci podijeljeni u tri mješovite skupine: Zmajevi, Dinamo i Viljevčani. Natjecali su se u poligonu spretnosti, nošenju loptice u žlici i punjenju posude s vodom.

Pobjednici prvog dijela natjecanja bili su članovi ekipe Zmajevi. Nagrada za pobjedu je bio sladoled.

Sljedeći su se natjecali najmlađi članovi obitelji.

Posljednji su se natjecali roditelji podijeljeni u tri skupine: Lotus, Fit mame i tata zmaj, Vatrene i Siniša.

Roditelji su se natjecali u poligonu spretnosti i tko će prvi napuniti posudu s vodom. Nakon dvije igre skupina Lotus i Fit mame i tata zmaj bile su izjednačene te su uz glasno navijanje promatrača  odmjerile snage u nošenju loptice u žlici. Pobijedila je skupina Lotus.

Druženje se nastavilo uz roštilj i prepričavanje zgoda tijekom štafetnih igara.

Roditelji su na rastanku rekli kako im je ovakvo druženje nedostajalo i da s veseljem iščekuju neko novo druženje.

Organizacijski odbor:

SVIBANJ, 2024..pdf