« Siječanj 2018 »

Božić stiže, sve je bliže...
Autor: Mirna Scheibl, 13. 12. 2017.

Kao i svake godine, početkom mjeseca prosinca, u PŠ Ivanovo započinju pripreme za Božić.

Svaki dan održavaju se kreativne radionice. Učenici se izražavaju na području likovnog, glazbenog, tjelesnog i literarnog izražavanja. Uređuju prostor škole i na taj način se pripremaju za Božić.

Ove godine smo se uključili i u rad naše zadruge tako da izrađujemo svijećnjake koji će se izložiti na božićnom sajmu u Donjem Miholjcu gdje će se moći i kupiti.

Uređenju su pridonijeli i naši domari koji su nam ove godine postavili veliko drvce koje ćemo ukrasiti radovima koje ćemo izraditi uz pomoć naših roditelja.

Prvog dana prosinca učenici su tradicionalno otvorili adventski kalendar. Uz slatko iznenađenje pronašli su i zadatak, prosinačke aktivnosti u kojima će pokazati svoju dobrotu i humanost.

učenici i učiteljice