POPIS ŠKOLSKIH PROJEKATA ZA TEKUĆU ŠKOLSKU GODINU:

NAZIV PROJEKTA NOSITELJI AKTIVNOSTI
Bajkaonica Učenici 4.b matične škole i knjižničarka Mirna Scheibl.
Naša mala knjižnica Učenici 2.a matične škole, učiteljica Marijana Lazar i knjižničarka Mirna Scheibl.
Naši prijatelji Metkovci Učiteljica Marijana Lazar i 2.a OŠ A.Starčevića Viljevo, učiteljiva Aleksandra Lukić-Skelić i 2.d OŠ S.Radića Metković.
Me, Myself & I Učenici 6.a i psihologinja Sandra Vrbešić.
Igrom do znanja i zabave Učenici 3.a, učiteljica Zdravka Kopić i psihologinja Sandra Vrbešić.
Četvrtaši(p)ostaju superčitači Učenici 4.b matične škole i psihologinja Sandra Vrbešić.
Živimo zeleno Učenici PŠ Ivanovo i učiteljice Kristina Vincetić i Tajana Hrupački.
Orfomanija Martina Kustura, učiteljica glazbene kulture i psihologinja Sandra Vrbešić.
Naše mjesto Učenici 2.r. PŠ P.Moslavina i učiteljica Marija Schweigert.
Dan jabuka Učitelji i učenici PŠ P.Moslavina.
Kumstvo Zaposlenici škole, voditeljica projekta je ravnateljica Blaženka Škrlec.
Proljetni sajam

Voditelj projekta je ravnateljica Blaženka Škrlec, a organizacijski odbor čine: Tihana Rold, Melanie Kokić, Darija Perić, Tomislav Bošnjak, Dora Ivković.

Sudjeluju svi učenici i svi zaposlenici škole.

Učimo zajedno 4 Koordinator projekta je psihologinja Sandra Vrbešić.
Pomoćnici u nastavi 4 Koordinator projekta je psihologinja Sandra Vrbešić.
Zajedno možemo više Policijska postaja Donji Miholjac, učenici 4., 5. i 6. razreda, njihovi roditelji i učitelji, srtučni suradnici, ravnateljica, lokalna zajednica.
Zdrav za 5 Policijski službenik iz Odjela za prevenciju, razrednici i učenici 8. razreda.
Plastičnim čepovima do skupih lijekova Razrednici, domar Zdenko Šumanovac, svi djelatnici i učenici škole.
Program mlijeka u školama Ravnateljica Blaženka Škrlec i učenici razredne nastave.
Shema školskog voća "Jedem voće, mislim zdravo!" Ravnateljica Blaženka Škrlec i svi učenici razredne nastave.
Školski obrok za sve Koordinator projekta ravnateljica Blaženka Škrlec.

LISTOPAD.doc

« Listopad 2020 »