Vremenici

« Rujan 2017 »

Sportski dan učenika razredne nastave
Autor: Mirna Scheibl, 25. 5. 2017.

U ponedjeljak, 22.svibnja 2017. učenici razredne nastave naše škole, zajedno sa svojim učiteljima, obilježili su sportski dan na etno-izletištu Blanje. Bilo je jako poučno, ali i zabavno!

Sportski dan je započeo predavanjem djelatnika DUZS-a (Državna uprava za zaštitu i spašavanje), MUP-a PU Osječko-baranjske županije i Policijske postaje Donji Miholjac na temu - Edukacija djece u području zaštite i spašavanja.

Zatim su mladi vatrogasci, članovi DVD Viljevo, održali kratku prezentaciju obvezne vatrogasne opreme i odjeće.

Nakon zanimljivog predavanja, učenici su se posladili jagodama i prionuli na sportska natjecanja.

Natjecali su se u štafetnim igrama i u igri graničara. Pobijedili su oni koji su bili bolji :-) !

Nakon ugodnog "umora" u čistoj prirodi, na svježem zraku i u sunčanom danu, učenici su se okrijepili grahom, a nakon toga počastili sladoledom!

Umorni, ali puni dojmova, krenuli smo kući, neki autobusom, a oni odvažniji biciklom, u pratnji učitelja. Radujemo se sljedećem Sportskom danu!

učitelji RN