Obavijest za sve učenike i roditelje

Autor: Sandra Vrbešić, 17. 3. 2020.

Dragi učenici, dragi roditelji!

U ovoj nesvakidašnjoj situaciji vrlo je važno pridržavati se uputa kako zdravstvenih i drugih mjerodavnih institucija, tako i uputa škole kako bi vaša djeca, a naši učenici, mogli sa što manje teškoća i propusta izvršavati svoje učeničke obveze.

Svi mi zaposlenici škole dajemo svoj maksimum kako bi nastava na daljinu tekla nesmetano, ali trebamo i vas roditelje i vas učenike kao suradnike. Skrećem pozornost na sljedeće:

• Učenici razredne nastave uz pomoć i nadzor roditelja prate nastavu i izvršavaju zadatke dane od strane razrednika i predmetnog učitelja na dogovoren način (viber, e-mail, web stranica,….)

• Učenici 5.-8. razreda prijavom na poveznicu ulaze u svoj virtualni razred preko servisa Yammer (poveznice su u prethodnoj obavijesti na web stranici škole) i izvršavaju zadatke iz nastavnih predmeta koje imaju po rasporedu, baš kao da su u pravoj učionici. Učitelji će tijekom prijepodneva za svaki dan dati upute za rad, pratiti izvršenje istih i davati povratne informacije učenicima. Naravno da i roditelji trebaju ući s vremena na vrijeme u učionicu. Ukoliko netko od učenika ne bude u učionici tokom dana, roditelj će ga morati ispričati razredniku. E-dnevnik normalno funkcionira.

• Vrlo je važno da vi, učenici, svakodnevno izvršavate svoje školske obveze jer kad se vratite u školske klupe neće biti vraćanja na gradivo koje ste prošli u radu na daljinu. Shvatite i pristupite svojim obvezama ozbiljno i odgovorno!

Nadamo se da ova situacija neće dugo trajati te neće imati posljedica kako na zdravlje, tako i na uspjeh.

Potičem vas na kvalitetnu suradnju i želim uspješan rad u virtualnim učionicama!

Ravnateljica : Blaženka Škrlec

SVIBANJ, 2024..pdf