> Naslovnica
VIJESTI

Jastreb open – taekwondo natjecanje

Autor: Robert Matanović, 13. 11. 2012.

27. listopada 2012. u Zagrebu je održano jedno od najvećih taekwondo natjecanja u Hrvatskoj pod nazivom Jastreb open  koje je ujedno bilo i humanitarnog karaktera. Na njemu je nastupilo oko 1000 natjecatelja  iz 64 kluba iz 6 zemalja.

Iz naše škole nastupio je Danijel Vincetić 5.b razred koji trenira za klub Donji Miholjac uz još svojih 8 kolega koji treniraju  u klubu. Iako Danijel ovoga puta nije osvojio medalju jer je prvu borbu pobijedio, a slijedeću izgubio dobro se borio, ali nije imao sportske sreće taj dan, no sigurno mu je nastup donio ogromno iskustvo koje će mu kasnije pripomoći. Danijel je osvojio odlično 7. mjesto od 30 u kategoriji  Njegovi kolege i kolegice iz kluba su osvojili 3 srebrne i 1 brončanu medalju. Natjecanje je bilo zanimljivo uz bogat sadržaj i predstavljanje značajnih članova taekwondo-a  te se i zapjevalo uz pjevačicu Mariju Husar. Kako je natjecanje trajalo cijeli dan, svi su po povratku bili umorni,  ali sretni i zadovoljni jer su sudjelovali na takvom natjecanju!

Učiteljica tzk-a i trenerica: Tatjana Kolarić